Nášlap na schody Eton 82Nášlap na schody Modena-obdélník 25x80cm
Zpět na: Nášlapy na schody
Nášlap na schody Teheran červený
Nášlap na schody Teheran červený
PDFTisk

Nášlap na schody Modena-půlměsíc 28x65cm

Kobercový nášlap na schody je moderním doplňkem interiéru. Koberce na schody mají zespodu samolepící pásku, která je fixuje ke schodu. Zabrání opotřebení schodů a nebezpečí podklouznutí. Koberce na schody jsou lemovány obšitím a jsou opatřeny pevnou hrano
145 Kč
145 Kč per ks
Počet ks:
skladem

Chcete-li objednat zboží, jehož cena je za m2, zadávejte do kolonky "množství", prosím, výsledek násobku šířky a délky. (Platí pouze pro metráž)
Místo desetinné čárky použijte, prosím, tečku.

doprava zdarma

U P O Z O R N Ě N Í !!! Na dobírku zboží nezasíláme!!! Pouze platba předem!!!

Doprava je zcela ZDARMA!

Platí při objednávce nad 2000,-KČ včetně DPH a do 20 km v okruhu našich prodejen.

Zasílání zboží mimo okruh našich provozoven je možné také. Toto provádíme přepravní společností TOPTRANS za dopravné dle jejich ceníku + balné, které bude závislé na velikosti objednaného zboží a bude specifikováno po Vaší objednávce. Tato se stane závaznou až po našem potvrzení objednávky a následném Vašem odsouhlasení celkové ceny (včetně dopravného a balného).

Popis

Vlastnosti Nášlapu na schody Modena - barva terra melír 28x65 cm - půlměsíc

Kobercové nášlapy na schody jsou moderním doplňkem interiéru. Koberce na schody mají zespodu samolepící pásku, která je fixuje ke schodu. Zabrání opotřebení schodů a nebezpečí uklouznutí. Koberce na schody jsou lemovány obšitím a jsou opatřeny pevnou hranou k dokonalejší ochraně schodu a držení jejich tvaru.
Všechny typy se čistí měkkým kartáčkem a mýdlem nebo pracím práškem.

hloubka 28cm, šíře 65cm OBLÝ Upozornění: u uvedených rozměrů je třeba počítat se 4cm ohybem přes lištu - schodovou hranu (zkrátí se tedy uvedená hloubka nášlapu o 4cm!!!)
Typ vlákna: 100 % PP
Konstrukce vlasu: smyčkový vlas
Lemování: chemlon

Při objednávce tohoto produktu Vám budeme vždy (i při samoodběru na našich provozovnách) účtovat jednorázový, paušální poplatek 150,-Kč za dopravu od výrobce k nám!!! Samozřejmě ne za každý kus, ale za celý nákup.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.